Dieta keto pudełkowa — sprawdź ofertę cateringu dietetycznego LightDiet.pl!

Czym jest dieta ketogeniczna?

Dieta ketogeniczna skupia się przede wszystkim na tym, aby ograniczyć maksymalnie węglowodany. Oparta jest na mięsie, tłustych rybach, nabiale, orzechach oraz niektórych warzywach i owocach. Dieta keto pudełkowa idealnie sprawdzi się u osób, które chcą w szybki sposób zgubić zbędne kilogramy. Jest to dość restrykcyjna dieta i na samym początku może być trudna do ogarnięcia samemu. Jednak na pomoc przychodzi catering dietetyczny LightDiet! Dieta keto pudełkowa przez nich oferowana dostępna jest w aż dziesięciu wariantach kalorycznych: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2200, 2500, 3000, 3500, 4000 kcal.

Dieta keto pudełkowa — dlaczego warto postawić na LightDiet?

Jak już zostało przestawione, dieta ketogeniczna jest specyficznym jadłospisem, którego stosowanie wymaga specjalistycznej wiedzy oraz ograniczenia znacznej ilości składników. Aby ją samodzielnie skomponować, wymagane jest doświadczenie, które z pewnością posiada catering dietetyczny LightDiet. Dieta keto pudełkowa, która będzie dostarczana pod Twoje drzwi to strzał w dziesiątkę! Dietetycy z pewnością zadbają o to, aby każdego dnia witały Cię pomysłowe i smaczne dania! Posiłki zawierają bardzo mało węglowodanów (5-10%), dużą ilość tłuszczów (65-80%) i wysokowartościowego białka (20-30%).

Dieta keto pudełkowa od cateringu LightDiet – co od nich otrzymasz?

Dieta keto pudełkowa od cateringu LightDiet zawiera: różnorodne posiłki komponowane przez doświadczonych dietetyków, jedzenie przygotowane w kuchni o najwyższych standardach higienicznych, 4 lub 5 smacznych posiłków, dostarczonych pod wskazany adres – liczba posiłków zależy od wybranej kaloryczności oraz posiłki komponowane przez doświadczonych dietetyków. Dieta keto pudełkowa jest dostępna z dostawą w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Białymstoku i Wrocławiu. Catering dietetyczny LightDiet stawia przede wszystkim na jakość produktów, a także na szybką i sprawną dostawę!