Solano okulary dziecięce — technologia w niesamowitej oprawie!

Hoya Blue Control — Longlife soczewki do okularów korekcyjnych

Hi-Vision Hoya Blue Control Longlife to najnowsza generacja powłok antyrefleksyjnych, która łączy w sobie unikalne zalety kluczowe dla użytkowniczki lub użytkownika: komfortowe, zrelaksowane i kontrastowe widzenie w każdej sytuacji, neutralizuje nadmiar wysokoenergetycznego światła niebieskiego emitowanego przez ekrany urządzeń cyfrowych, występuje w połączeniu z najlepszą powłoką antyrefleksyjną Hi-Vision Longlife, powłoka objęta jest 3-letnią gwarancją, obniżona transmisja światła niebieskiego widoczna jest w postaci wyraźnego, niebiesko-fioletowego odbicia szczątkowego oraz zapobiega powstawaniu objawów zmęczenia wzroku w wyniku nadmiernej ekspozycji na światło niebieskie, takich jak: podrażnienie oczu, niewyraźne widzenie, suchość oczu czy zmęczenie.

Dlaczego warto wybrać soczewki Hoya Blue Control?

Soczewki Hoya Blue Control doskonale chronią Cię przed wysokoenergetycznym światłem niebieskim. To światło towarzyszy nam przez cały czas, ponieważ emitowane jest przez słońce, ale także przez oświetlenie energooszczędne, urządzenia cyfrowe, wyświetlacze, czyli tablety, smartfony, monitory LCD/LED oraz laptopy. Te bardziej nowoczesne urządzenia emitują o wiele więcej światła niebieskiego. Soczewki Hoya Blue Control chronią Cię przed przemęczeniem, bólami głowy, w skrajnych przypadkach przed uszkodzeniami siatkówki, a także zaburzeniami snu.

Solano — okulary dziecięce cechuje lekkość i oryginalny design!

Chcesz, aby Twoje dziecko poczuło innowację i niesamowitą lekkość? Wypróbuj firmę Solano! Okulary dziecięce powinny cechować się wyjątkowym designem, lekkością oraz funkcjonalnością. Dzieci bardzo ciężko nie chcą nosić okularów korekcyjnych, ponieważ uważają, że nie wyglądają w nich ładnie lub że rówieśnicy będą się z nich śmiać. Jednak nic bardziej mylnego! Solano okulary dziecięce projektowane są w taki sposób, aby dziecko było przeszczęśliwe, mając je na sobie!